21 Mart 2012 Çarşamba

makyaj blogları

bir şeyle, biriyle alay etmeyeceksin arkadaş. 
ne dersen aynısı başına geliyor. bunu çok daha iyi anladım. 

sizden ayrı kaldığım bilmem kaç ay içerisinde yeni uğraşlar buldum kendime. eskiden, alaylı bir şekilde takip ettiğim makyaj bloglarını, büyük bir ciddiyetle takip etmekte ve önerdiklerini almaktayım. bu yüzden de mali bir kriz içerisindeyim ^^. nalet olsun bebeyim, çok hoşlar ama boş değiller kesinlikle. 

yok nars, yok mac derken "bize borcun dış borç kadar oldu eheheh :)" diyen bankaların gözünden öpeyim. bu işten en çok zararlı çıkan sevgilim ve annem. 

artık bu bende ciddi anlamda bir uğraş oldu. eskiden sadece alıp saklarken şimdi ise baya baya kullanıyorum aldıklarımı. 

benim size önerebileceğim en iyi marka kesinlikle M.A.C! verilen paranın tek kuruşuna bile acımayacağım kadar hem de. tabi paranız yetiyor ise. yetmiyorsa muadili olmayan fakat beklediğiniz gibi sonuç alabileceğiniz en ekonomik markalardan biri maybelline. 

M.A.C'ten sonra NARS geliyor. Nars'ın allıklarını tek geçerim. her ne kadar orgasm allığı ben de "dağlar kızı haydi" kıvamında dursa da yine de seviyorum. 

oturup size "şu şunun swatchu, şu da bunun" diyerek reklam yapmayacağım belki ama emin olun tüm bildiklerimi paylaşacağım. 

yine en iyi makyaj blogları arasında örnek verebileceğim makyaj çantam hariç (artık o bir ikon çünkü) just-make up ve lensmakyaj olacaktır. bu hanım kızların yaptıkları ve önerdikleri gerçekten çok işe yarar bilgiler. ben de fazlasıyla yararlandım. 

açıkçası durum bu. şu sıralar takıntılı olduğum en birinci konu bu.
ikincisi ise, kilo verebilmek. 

insan mutlu olunca har vurup harman savuruyor, gördüğünü yiyor cano canlar. mayısın sonundan beri iki üç kere iştahım kapanmıştır. o zamanlarda acillik olduğum zamanlardı. 
aşk hakikaten iştah açıcı imiş. 
neyse ki ikimiz birlikte kilo alıyoruz. yani sorun yok :P ahaha yok be, rejime başladım, yarım bıraktığım pilatese devam ediyorum. 
dukan ve karatay diyetlerini araştırıyorum. 
öyle işte. bakalım, buralara dönmeyi de düşünmüyor değilim. açıkçası yazacak çok şeyim birikmiş. 

mesela iki kere ece temelkuran ile görüştüğümü (yalana bak, sadece imza gününe gittim ^^) size söylemedim. gerçi tivitırdan takip edenler bilirler gidip gördüğümü :) 

sağlıcakla kalınız :) 

5 yorum:

Adsız dedi ki...

bana da bulaştırdın! ya da bendeki gizli duyguları açığa çıkardın, hangisi bilemedim :S

daha sık yaz, özlemişim yahu!

Holy Go-Nightly dedi ki...

bence sen de vardı bu his ^^ yanılmam ben :P

uyumuycam dedi ki...

oo sen de onlardan mı oldun yani :(

lacrymosa dedi ki...

demek ki bundan sonra dalga geçtiklerim arasına seni de katacağım holy!

o değil de yeni pudra alıcam, hangi markayı önerirsin? biraz da senin önerdiğini saklayayım :)

Holy Go-Nightly dedi ki...

don't panic girls!!! yine aynı konularla bu blogta olcam lansss ^^

lacrycan, saklamadan kullancaksan istanbula gel mace gidelim ^^

uyumuycam kısım, onlar ve bizler mi varız aaaaa ne ayıp :P sadece hobi oldu bu bende artık ^^